Select Page

Informacja pasażerska

Spójne, rzetelne informacje. We wszystkich kanałach
Poproś o prezentację

Spójne i dokładne informacje dla wszystkich pasażerów dzięki rozwiązaniom Trapeze – w każdym momencie podróży.

Dane

Jedna baza danych zawierająca informacje, które dystrybuowane są do różnych serwisów. Rozwiązanie to eliminuje potrzebę wprowadzania tych samych danych w wielu serwisach. Dane zarządzane w jednym miejscu, z możliwością udostępnianie ich do serwisów zewnętrznych.

Rozkłady jazdy

Łatwa aktualizacja rozkładów jazdy, możliwość wprowadzania zmian widocznych od ręki. Dzięki temu pasażer ma dostęp do zawsze rzetelnej informacji pasażerskiej zaprezentowanej w przejrzysty sposób, dostępnej na wiele sposobów, tablice przystankowe, kody QR, tablice w technologii e-ink itd.

Dynamiczna Informacja Pasażerska

Rozwiązania Trapeze mogą przetwarzać dane różnych operatorów w czasie rzeczywistym, a także estymować czasy odjazdów, dzięki danym lokalizacyjnym. Dynamiczna informacja pasażerska jest prezentowana przez wyświetlacze LED, E-papier, aplikacje mobilne, planer podróży oraz inne narzędzia za pośrednictwem API.

Powiadomienia o incydentach

Informacja pasażerska zazwyczaj jest najmniej wiarygodna, gdy jest najbardziej potrzebna – w okresach zakłóceń. Powiedomiania o incydentach są wysyłane do pasażerów, uświadamiając im zmiany i aktualne opcje.

Passenger Experience

Rzetelna i przemyślana informacja pasażerska zapewnia spokojną podróż i przyjemne doświadczenia związane z transportem publicznym, zwiększając zaufanie do mobilności zbiorowej.

Narzędzia dla twojego zespołu

Członkowie zespołu mają wszystkie narzędzia potrzebne do efektywnego zarządzania, przetwarzania i dystrybucji wiarygodnych, spójnych informacji – zarówno w każdej chwili.

Relacje z organizatorem transportu

Łatwa współpraca z lokalnymi operatorami i władzami, współdzielenie dostępu do systemów i danych – z kompleksowymi ograniczeniami dostępu na poziomie użytkownika.

Standardy danych

Zapewnienie dokładności i integracji danych dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu Trapeze w zakresie standardowych interfejsów komunikacyjnych (np. TransXChange, NaPTAN, NeTEx, SIRI, NPTG, RTIG i ATCO.CIF) oraz otwartych danych.

TfL Logo

“Główny projekt iBus realizowany przez LBSL obejmuje transmisję danych i połączenia głosowe dla największego na świecie rozwiązania ITCS. Realizacja projektu nie byłaby możliwa bez know-how, wsparcia i zaangażowania naszego głównego partnera, firmy Trapeze.”

Paul Fitzpatrick, Technical Services Group, Transport for London

Traveline Scotland Logo

“Ten projekt był możliwy dzięki wiedzy i doświadczeniu planistów projektu Trapeze oraz elastyczności pracowników obsługi klienta Trapeze.”

Stuart McNeill, Manager, Traveline Scotland

GCC Logo

“Nowy system wykorzystuje dane z wielu źródeł i  w czasie rzeczywistym monitoruje lokalizacje pojazdów z niewiarygodną dokładnością… jest tak intuicyjny i łatwy w użyciu, a informacje, które możemy zebrać, są o wiele bardziej wiarygodne i dokładne.”

Nick Bauer, Transport Technology Officer, Gloucestershire County Council

Aberdeenshire logo

“Jesteśmy dużym regionem pozamiejskim; nie możemy mieć wyświetlaczy na każdym przystanku, więc musieliśmy znaleźć inne sposoby informowania pasażerów… dzięki naszej stronie internetowej oferujemy klientom możliwość zaplanowania podróży, gdziekolwiek się znajdują.”

Martin Hall, Principal Officer for Information and Infrastructure, Aberdeenshire Council

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt

(c) 1999 - 2022 Trapeze Software ULC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Trapeze Group szanuje twoją prywatność