Select Page

Planowanie

Optymalne, przejrzyste trasy - to wszystko.
Poproś o prezentację

Oprogramowanie Trapeze pomaga tworzyć i zaplanować optymalne trasy, aby sprostać wymaganiom pasażerów. Nasze unikalne algorytmy zapewniają maksymalną wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu obciążenia obłożenia pracą planistów i dyspozytorów.

Maksymalna wydajność

Zastosowanie dwóch algorytmów i szeregu parametrów znacznie zwiększa możliwości obliczania scenariuszy „co by było, gdyby”, zapewniając dokładne zrozumienie wszystkich czasów i kosztów podróży .

o

Stworzony dla TransXChange

Nasze rozwiązania są projektowane od podstaw w oparciu o standard TransXChange. Po prostu wrzuć plik TransXChange do Novus i zobacz, jak automatycznie wyznaczy przejazdy i trasy!

R

Stworzony dla planistów

Zaprojektowane przez doświadczonych planistów we współpracy z ekspertami od systemów do tworzenia sieci, Novus-SchedulePlus jest rozwiązaniem zaprojektowanym „przez branżę dla branży”.

Dokładne koszty "na trasie"

Integracja z systemem przydzielania obowiązków Trapeze pomaga planistom i menedżerom w wiarygodnym budżetowaniu, biorąc pod uwagę koszt przejazdów oraz „kosztów na trasie”.

Go-Ahead London Logo

“Musimy opracowywać oszczędne i efektywne plany działania, aby nasze oferty w przetargach były atrakcyjne… rozważamy mnóstwo scenariuszy i decydujemy, który jest najbardziej optymalny”

Steven Rowe, Kierownik ds. Rozkładów , Go-Ahead London

Go-Ahead Singapore Logo

“Korzystamy z rozwiązania Trapeze do planowania i rozkładów, ze względu na elastyczność, jaką daje w zakresie planowania pracy oraz algorytmów, które pomagają w optymalizacji… umożliwia nam to szybkie uruchamianie różnych scenariuszy planowania i porównywanie wyników, co pozwala na zmniejszenie kosztów. ”

David Cutts, Dyrektor Zarządzający, Go-Ahead Singapore

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt

(c) 1999 - 2022 Trapeze Software ULC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Trapeze Group szanuje twoją prywatność