Select Page

Transport na zapotrzebowanie

Efektywna mobilność dla każdego. Bez wykluczeń.
Poproś o prezentację

Oprogramowanie Trapeze zapewnia optymalną obsługę usług transportu na żądanie, zapotrzebowanie i transportu socjalnego – umożliwiając świadczenie kompleksowych usług transportowych w regionie, ograniczając koszty.

Maksymalna efektywność

Dzięki zaawansowanym algorytmom planowania, rozwiązania Trapeze zapewniają minimalizację kosztów i maksymalizację usług. Możliwość zmiany harmonogramu w czasie rzeczywistym gwarantuje, że każde dostępne miejsce w pojeździe będzie wykorzystane.

Satysfakcja pasażerów

Pasażerowie mają pełną kontrolę nad swoimi przejazdami dzięki nowoczesnemu portalowi rezerwacji online oraz alertom SMS/email. Dzięki temu ograniczana jest liczba połączeń do operatora, a pasażer może dowolnie modyfikować swoje przejazdy.

Kontakt z kierowcami

Operator ma bezpośredni kontakt z kierowcami, widzi lokalizacje pojazdów w czasie rzeczywistym i natychmiastowo udostępniania zmiany w planowanym harmonogramie, co pozwala na bardziej efektywną realizację usług.

Zarządzanie kosztami

Możliwość zarządzania rozliczeniami różnych operatorów transportu, usługami dodatkowymi, umowami, administracją.

Analiza

Ekran efektywności przedstawia w przyjaznej formie najważniejsze informacje operacyjne. Dostępne są one w dowolnym miejscu i czasie. Zaloguj się, aby uzyskać dane, poznać mocne i słabe punkty działania.

Isle of Man Transport logo

“W styczniu i lutym odnotowano 19-procentowy wzrost liczby pasażerów na całej północnej części wyspy – jesteśmy tym zachwyceni, a jedyną zmianą jest wprowadzenie DRT”

Richard Cranmer, Kierownik Projektów Transportowych, Transport na Wyspie Man

SPT Logo

“Nowoczesna technologia jest bardzo ważna dla zwiększenia mobilności i dostępności transportu publicznego. Odnosi się to do głównego nurtu usług, ale w szczególności do DRT”

John Knox, kierownik zespołu ds. transportu reagującego na zapotrzebowanie, Strathclyde Partnership for Transport

Leeds County Council Logo

“Zmniejsza ilość codziennej pracy, dzięki czemu zespół może skupić się na bardziej złożonych zadaniach. Te cztery do pięciu osób może teraz zając się planowaniem nowych, lepszych tras, które zwiększą wydajność. Mogą zająć się większymi projektami.”

Dylan Owen, Business Manager, Rada Miasta Leeds

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

drt-demo-call-out

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt

(c) 1999 - 2022 Trapeze Software ULC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Trapeze Group szanuje twoją prywatność