_bez Ograniczeń

Efektywna mobilność dla każdego. Bez wykluczeń.
Poproś o prezentację

Tworzymy razem z Wami transport bez ograniczeń, dla każdego. 

Zgodnie z zapotrzebowaniem

Demand Responsive Solution Header

Rozwiązania transportu na życzenie zaspokajają wiele różnych potrzeb mobilności. Z jednej strony stanowią uzupełnienie transportu regularnego, z drugiej mogą pokrywać potrzeby transportu szkolnego, osób niepełnosprawnych lub transportu medycznego. Integracja form transportu i spójne systemy zarządzania zapewniają synergię obniżając koszty i ułatwiając zarządzanie.

Wsparcie niewidomych i niedowidzących

Wspieranie osób z niepełnosprawnościami jest niezwykle istotne w budowaniu transportu publicznego bez ograniczeń. Dzięki współpracy ze Szwajcarskim Stowarzyszeniem Osób Niewidomych i Niedowidzących stworzyliśmy aplikację ułatwiającą podróżowanie po mieście osobom z ograniczeniami widzenia. Dzięki stworzonemu przez nas asystentowi, będą oni mogli bezpiecznie dotrzeć do celu

Spółdzielnia socjalna FADO

“Gdy interesy różnych użytkowników się wykluczają, trzeba pomyśleć nad alternatywnymi rozwiązaniami. Dlatego osobisty system wspierający osoby niewidome w informowaniu o nr linii przyjeżdżającego pojazdu komunikacji miejskiej pozwala zaoszczędzić innym hałasu, a jednocześnie zapewnić wysoki komfort użytkowania najbardziej zainteresowanym pasażerom.”

Konrad Galiński, Spółdzielnia Socjalna “FADO”

Spółdzielnia socjalna FADO

“Dla osób z niepełnosprawnościami i różnymi potrzebami, środki transportu zbiorowego, to podstawowy sposób na podróżowanie. Warto uświadomić sobie, że jest to pierwszy krok do nabywania wielu kompetencji społecznych i zawodowych, dla tych ludzi. A więc dostępność systemów transportu Publicznego ma znaczenie również w rozwoju poszczególnych ludzi”

Konrad Galiński, Spółdzielnia Socjalna “FADO”

Umów spotkanie online

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dzięki kalendarzowi możesz umówić spotkanie online za pomocą kilku kliknięć.

Dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy krótkie informację na temat naszych wdrożeń. Możesz dowiedzieć się co zyskali nasi klienci oraz ich pasażerowie.

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

drt-demo-call-out

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt