O nas

W Trapeze specjalizujemy się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego, niezależnie od jego formy: regularnej czy na życzenie. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji w miastach, na obszarach wiejskich, w aglomeracjach oraz metropoliach. Wspieramy transport niezależnie od ilości przewoźników, wielkości floty na wszystkich etapach zarządzania i operacji organizatora i operatora transportu.

Nasze produkty to kompleksowe rozwiązania wspierające zarówno publiczne, jak i prywatne firmy działające w obszarze transportu publicznego. Pomagamy w planowaniu i zarządzaniu operacyjnym dzięki systemom sterowania, rozwiązaniom informacyjnym dla pasażerów, zarządzaniu taryfami i zasobami.

Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania informatyczne, lokalizacyjne, ITS, taryfowe, które ułatwiają organizatorom i operatorom transportu zarządzanie złożonymi, codziennymi zadaniami. Mamy ponad 50-letnie doświadczenie, budujemy strategiczne partnerstwo z klientami,  co przekłada się na wieloletnią współpracę. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio oraz umiejętności adaptacji nowych technologii wspomożemy Cię w zapewnieniu Twoim pasażerom dotarcia do ich miejsc docelowych szybko, wygodnie i niezawodnie.

Poza systemami IT dla transportu publicznego, wspieramy naszych klientów we wdrażaniu innowacji związanych m.in. z wyświetlaczami e-papierowymi czy pojazdami autonomicznymi. 

Bądź na bieżąco: