O nas

Trapeze specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów transportowych oraz rozwiązań informatycznych dla sektora transportu publicznego, w tym transportów: regularnego, specjalnego oraz na żądanie. Oferowane rozwiązania zapewniają sprawne funkcjonowanie komunikacji miejskiej zarówno na obszarach miejskich, wiejskich, w aglomeracjach oraz metropoliach. Wspieramy transport niezależnie od ilości przewoźników, ilości i typów pojazdów, na wszystkich etapach zarządzania i operacji organizatora i operatora.

Nasze produkty to kompleksowe rozwiązania wspierające zarówno publiczne, jak i prywatne firmy transportowe. Pomagamy w planowaniu i zarządzaniu operacyjnym dzięki systemom sterowania, rozwiązaniom informacyjnym dla pasażerów, zarządzania taryfami i narzędzi do zarządzania zasobami.

Opracowujemy i dostarczamy rozwiązania informatyczne, ITS, taryfowe, które ułatwiają organizatorom i operatorom transportu zarządzanie złożonymi, codziennymi sprawami. Mamy ogromne doświadczenie i dążymy do budowania strategicznego partnerstwa z klientami. Dzięki naszemu szerokiemu portfolio, wspomożemy Cię w zapewnieniu Twoim pasażerom dotarcia do ich miejsc docelowych szybko, wygodnie i niezawodnie.