_dla Pasażera

Ułatwiamy podróż na każdym jej etapie.
Poproś o prezentację

Portal pasażera

Przejrzysty i wolny od reklam portal pasażera pozwoli Ci na sprawdzenie informacji o rzeczywistych czasach odjazdów z każdego przystanku sieci komunikacyjnej. Dzięki wierszowi komunikatów zobaczysz wszystkie istotne ogłoszenia przesłane przez operatora.

Jakość powietrza

Jakość powietrza to jedna z wielu możliwych do implementacji opcji dodatkowych w portalu pasażera. Wszelkie dane i parametry są uzgadniane i mogą być dopasowane do potrzeb pasażerów w danym mieście.

Planer podróży

Używając planera podróży zaplanujesz podróż między dwoma dowolnymi punktami na mapie. Algorytm wskaże kilka możliwości przejazdu, z których możesz wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Prezentacja pojazdów

Widok autobusów pozwoli Ci na sprawdzenie ich położenia wraz z informacją jakiego typu to pojazd lub jakie posiada udogodnienia. Parametry te są indywidualnie uzgadniane z właścicielem floty. Dodatkowo możesz podejrzeć linię oraz pełną trasę wybranego pojazdu, wraz z rzeczywistym czasem przyjazdu na najbliższe przystanki.

Tablice LED

Pasażerowie będący na przystanku mogą sprawdzać bieżącą informację o odjazdach na tablicach LED. Wyświetlacze są indywidualnie dobierane do oczekiwań pasażerów w danym mieście, tak by odpowiadały na lokalne potrzeby pod kątem kolorystycznym, sposobu prezentacji informacji oraz estetycznym.

Ekrany LCD

W przypadku wykorzystania ekranów LCD przygotowywane są indywidualnie uzgodnione z uzgodnione z Operatorem czy też Organizatorem layouty. Wyświetlacze mogą przedstawiać informację o odjazdach, wirtualną tablicę, widok portalu pasażera z lokalizacją pojazdów na mapie, a nawet reklamy wideo.

Wyświetlacze e-papierowe

Poprzez zastosowanie wyświetlaczy w technologii e-papieru Operator czy też Organizator może dostarczyć Tobie szereg interesujących ich informacji, np.: informacje o odjazdach w czasie rzeczywistym, statyczne rozkłady, informacje o taryfie, QR kody do aplikacji, ogłoszenia, reklamy wydarzeń w mieście. Wyświetlacze te charakteryzują się znikomym zużyciem prądu, są przyjazne dla użytkownika i łatwe w obsłudze.

Kody QR

Na przystankach, na których nie ma dostępnych wyświetlaczy ani tablic dostarczamy informację w postaci QR kodów. Zeskanowanie jednego z nich przekieruje Cię do widoku wirtualnej tablicy z odjazdami i portalu pasażera, byś mógł sprawdzić gdzie znajduje się pojazd na który czekasz..

“Zielonogórzanie korzystają z informacji przystankowej w czasie rzeczywistym od 2006 roku. W ostatnich latach system rozrósł się do 80 tablic na 74 przystankach. Jeśli na przystanku nie ma tablicy można zeskanować kod QR (są na wszystkich przystankach) i sprawdzić odjazdy w telefonie.  Dodatkowo jest możliwość podejrzenia lokalizacji autobusu na mapie, a także skorzystania  z wyszukiwarki połączeń.”

Jacek Newelski, Kierownik Działu Rozkładów Jazdy i Marketingu, MZK Zielona Góra

Umów spotkanie online

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dzięki kalendarzowi możesz umówić spotkanie online za pomocą kilku kliknięć.

Dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy krótkie informację na temat naszych wdrożeń. Możesz dowiedzieć się co zyskali nasi klienci oraz ich pasażerowie.

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt

(c) 1999 - 2024 Trapeze Software ULC. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Trapeze Group szanuje twoją prywatność