_dla Organizatora

Planowanie, zarządzanie, analiza, optymalizacja.
Poproś o prezentację

Rozliczanie zadań

Rozliczaj zadania zlecone przewoźnikom, weryfikuj punktualność, naliczaj kary za niewłaściwe wykonanie kursów itp. Dzięki narzędziu służącemu do raportowania i analiz będziesz w stanie w łatwy sposób zweryfikować dane w rozbiciu na przewoźników, np. ilość przejechanych kilometrów, czy obsłużonych przystanków.

Zarządzanie operatorami

Niezależnie od ilości operatorów, którzy wykonują przewozy w Twoim obszarze działania, możesz na bieżąco zarządzać, monitorować sytuację i zlecać zadania. Korzystając z jednego systemu będziesz mógł udostępnić jego wybrane funkcje dla operatorów, np. możliwość podglądu bieżącej lokalizacji i statusu pojazdów, przypisywania zadań przewozowych przez niego. Każdy z operatorów będzie mógł śledzić dane dotyczące własnej floty a Ty jako organizator będziesz mógł weryfikować skonsolidowane wyniki.

Raporty i analizy

Raporty oraz analizy statystyczne ułatwiają weryfikację danych, pozwalają na wprowadzanie zmian ulepszających świadczone usługi. Dzięki różnym reprezentacją danych będziesz mógł w prosty i przejrzysty sposób analizować dane, które pomogą Ci podejmować decyzje mające na celu wprowadzenie usprawnień. Rozwiązanie Trapeze ma wspomagać podejmowanie tych właśnie decyzji podpierając je faktami a nie założeniami.

Komunikacja z pasażerami

Komunikuj się z pasażerami we wszystkich dostępnych kanałach, począwszy od tablic informacyjnych na przystankach, po aplikacje mobilne i komunikatory. Jedno rozwiązanie zintegrowane ze wszystkimi używanymi kanałami pozwala na szybką dystrybucję informacji, co jest istotne w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń.

Urządzenia

Możesz skorzystać z pełnej gamy urządzeń przez nas oferowanych, takich jak np. komputery pokładowe, tablice przystankowe, w technologii LED, e-papier czy LCD. Współpracujemy z wiodącymi producentami urządzeń, skupiamy się na warstwie oprogramowania, by urządzenia te dostarczały najlepszą jakość danych dla Ciebie.

Integracja z systemami i urządzeniami

Dzięki wykorzystaniu otwartych interfejsów jak również dzięki zaangażowaniu własnego zespołu programistów i testerów z łatwością możemy integrować się z innymi podsystemami i urządzeniami dostarczanymi przez naszych partnerów. Przykładem mogą być systemy do tworzenia rozkładów jazdy, wyświetlacze w pojazdach czy też tablice przystankowe

Model współpracy

Współpraca w zakresie dostawy oprogramowania może odbywać się w oparciu o zakup licencji bezterminowej wraz ze świadczeniem gwarancyjnym, jak i w modelu SaaS, w którym oprogramowanie udostępniane jest czasowo. Jesteśmy otwarci na wszelkie modele współpracy, które pomogą obu stronom zmieniać transport publiczny na lepsze.

Doradztwo

Zbierane latami doświadczenie pozwala nam również na świadczenie usługi doradztwa w zakresie doboru i optymalizacji rozwiązań. Chętnie zapoznamy się z obecnie użytkowanymi systemami, podpowiemy jak można optymalniej rozwiązać pewne kwestie.

Utrzymanie i rozwój

Wszelkie systemy są przez nas wspierane i rozwijane wraz z potrzebami naszych klientów. W przypadku posiadania naszych systemów, po okresie gwarancji przedstawiamy propozycję utrzymania systemu w różnych opcjach. Rozwój systemów opieramy o zgłaszane potrzeby, które odpowiadają bezpośrednim wyzwaniom przed którymi stają użytkownicy.

Umów spotkanie online

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dzięki kalendarzowi możesz umówić spotkanie online za pomocą kilku kliknięć.

Dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy krótkie informację na temat naszych wdrożeń. Możesz dowiedzieć się co zyskali nasi klienci oraz ich pasażerowie.

“Firma Trapeze, z której usług korzysta Gmina Bielawa od 2015 po wdrożeniu systemu dynamicznej informacji pasażerskiej oraz sytemu nadzoru pojazdów wykonujących usługę na zlecenie Gminy Bielawa jako organizatora transportu publicznego dała się poznać jako profesjonalny partner, którego produkt jak i usługi można polecić innym jednostkom JST, zakładom budżetowym, związkom gminnym i powiatowym będącym organizatorem transportu publicznego. Profesjonalne wsparcie po wdrożeniu projektu pomaga uporać się z każdym napotkanym problemem.”

JAROSŁAW FRIZE, REFERAT KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ UM BIELAWA

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt