Kariera

Kształtuj przyszłość transportu publicznego.
Twoja podróż zaczyna się tutaj.

Szukasz dynamicznego środowiska, w którym możesz wykorzystać swoje umiejętności i doświadczenie? Wyślij CV na dostępne stanowiska. Wszystkie aplikacje są ściśle poufne.

Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, kompleksowy pakiet świadczeń oraz możliwość uczenia się od najlepszych w branży. Grupa Trapeze jest pracodawcą oferującym równe szanse. Możliwości pracy dla całego świata z nowoczesnego biura we Wrocławiu.

Aplikuj w Polsce

Cieszy nas, gdy możemy poznać naszych potencjalnych pracowników. Podejmij wyzwanie i pracuj przy ambitnych międzynarodowych projektach.

Aktualne oferty pracy można znaleźć na portalu LinkedIn lub poniżej:

  Senior Software Engineer (Java)

  We are looking for a Software Developer (C++) to join our multicultural development team.

  Software Developer (C++)

  We are looking for a Software Developer (C++) to join our multicultural development team.

  Angular Developer

  We are looking for experienced front-end developer to join the team developing new real time rich web application.

  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV w języku angielskim pocztą elektroniczną, z numerem referencyjnym w tytule, na adres: jobs@trapezegroup.pl

   Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

   Prosimy o umieszczenie na dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”

   Dane osobiste

   Przesyłając nam swoje zgłoszenie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przekazanych iinformacji. Informacje są przetwarzane wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem i przechowywane nie dłużej niż to konieczne.

   Celem przetwarzania danych jest ocena i skontaktowanie się z kandydatami, którzy są zainteresowani i kwalifikują się do obecnego lub przyszłego procesu rekrutacyjnego.

   Dane są przetwarzane wyłącznie przez odpowiednie osoby w procesie rekrutacji i są traktowane poufnie. Wszelkie przetwarzanie danych odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi i unijnymi w zakresie ochrony danych osobowych.

   Zawsze możesz je usunąć, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: jobs@trapezegroup.pl