_mobilność Jutra

Elastycznie, autonomicznie, nowocześnie.
Poproś o prezentację

Autonomiczny transport

Jako pierwsi w Polsce testowaliśmy pojazdy autonomiczne w transporcie publicznym. Na zlecenie miasta Gdańsk, przy współpracy z partnerami technologicznymi przeprowadziliśmy dwa pilotażowe wdrożenia busów autonomicznych, przewożąc łącznie ponad 5500 osób i pokonując ponad 1500 km.

Ekologiczna informacja pasażerska

Mobilność jutra to również nowoczesna informacja pasażerska. Dostępna na przystanku w formie e-papierowym, o niskim zapotrzebowaniu na prąd, a także w telefonie komórkowym, czyli wszędzie tam, gdzie jesteśmy. Jeżeli każdy z nas będzie mógł w kilka sekund sprawdzić obecną sytuację sieci transportowej, dopasowywać podróż na każdym jej etapie, będzie to prawdziwa informacja pasażerska jutra.

Integracja z obecnymi systemami i pojazdami

Mobilność jutra to integracja obecnych oraz przyszłych technologii. Dzięki doświadczeniom zebranym podczas dotychczasowych wdrożeń pilotażowych i testowych możemy już dziś tworzyć transport przyszłości. Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania transportem publicznym, które między innymi wykorzystywane jest w Zurychu oraz busy autonomiczne, które były testowane m.in. w Gdańsku tworzą serce systemów mobilności jutra. Integracja wielu różnych rozwiązań jest niezwykle trudnym zadaniem. Jesteśmy gotowi, by z partnerami i klientami wdrażać rozwiązania jutra, już dziś.

Elastyczne formy transportu

Transport jutra zakłada postawienie pasażera w centrum projektowanych rozwiązań. Mają one mu pomagać na każdym etapie podróży – od jej zaplanowania, asystowania w jej trakcie a kończąc na prostym i przejrzystym rozliczeniu płatności za przejazd. Całość infrastruktury transportowej ma być skupiona na komfortowym doprowadzeniu pasażera z punktu A do B – na czas wykorzystując wszelkie dostępne środki transportu preferowane przez pasażera. Oznacza to budowanie zindywidualizowanej oferty transportowej dopasowanej do konkretnych potrzeb.

Umów spotkanie online

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dzięki kalendarzowi możesz umówić spotkanie online za pomocą kilku kliknięć.

Dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy krótkie informację na temat naszych wdrożeń. Możesz dowiedzieć się co zyskali nasi klienci oraz ich pasażerowie.

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt