#WeAreModaxo

Jesteśmy Modaxo – globalną grupą firm technologicznych zmieniających oblicze transportu publicznego.

Photo of a woman standing by a bus and looking at a mobile phone

Grupa Modaxo: Nasze firmy – Zobaczy wszystkie

Modaxo to grupa najbardziej doświadczonych firmy z branży szeroko rozumianego transportu, w skład której wchodzi również Trapeze Group, AEP Ticketing Solutions, Binary Systems, PLANiT i wiele więcej. Możesz zobaczyć pełną listę firm Modaxo i przeczytać o tym, czym zajmuje się każda z nich, na stronie Modaxo.

Modaxo należy do Constellation Software’s (TSX: CSU). Skupiamy się transporcie publicznym co znajduje również odzwierciedlenie w misji Modaxo: aby do 2030 roku umożliwiać każdego dnia efektywne przemieszczanie się jednemu miliardowi osób.

Co wyróżnia Modaxo: Skupiamy się równocześnie na działaniach lokalnych jak i globalnych

Działając wspólnie a jednocześnie niezależnie, firmy w ramach Modaxo koncentrują się na jednej rzeczy – dostarczaniu oprogramowania i rozwiązań technologicznych, które pomagają przemieszczać się ludziom do miejsc, do których chcą dotrzeć, takich jak: praca, dom rodzinny itp.

Współpraca z firmami z grupy Modaxo pozwala na korzystanie z rozwiązań tworzonych na całym świecie tak aby sprostać oczekiwaniom klientów bazując na najnowszych technologiach, dostarczanych i wspieranych przez lokalne zespoły ekspertów znających dobrze potrzeby klientów i branżę.

Modaxo w liczbach

Modaxo ma pond 3 300 klientów na całym świecie
Modaxo działa w ponad 35 krajach
Modaxo zatrudnia ponad 2 400 pracowników
Modaxo zrzesza 19 firm

Modaxo: Nasze rozwiązania

Photo of a woman standing by a bus and looking at a mobile phone

Łącznie firmy z grupy Modaxo oferują szeroką gamę rozwiązań, które usprawniają wszystkie aspekty transportu pasażerskiego, obsługując różnorodne tryby i obszary działania.

Filozofia Modaxo

Modaxo inwestuje w rozwój i wzrost firm zajmujących się transportem publicznym – i nigdy ich nie sprzedaje. Oznacza to, że współpracując z Modaxo, możesz być pewien długotrwałej relacji. Sukcesy naszych firm opierają się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych wspieranych przez pasjonatów, którzy naprawdę znają swój region i rynek.

Dowiedz się więcej na modaxo.com.