_dla Operatora

Optymalne zarządzanie flotą, dynamicznymi zmianami, informacją.
Poproś o prezentację

Monitoring i zarządzanie flotą

Dzięki przejrzystej mapie możesz w czasie rzeczywistym monitorować flotę, śledzić opóźnienia. Przyjazny interfejs pozwala na bardzo szybkie podejmowanie decyzji i reagowanie na sytuacje nadzwyczajne.

Raporty i analizy

Wskaźniki aktualizowane na bieżąco pozwolą Ci na szybkie dostrzeżenie problemu. Dzięki raportom i statystykom będziesz mógł monitorować jakość oferowanych usług, lub je poprawić w miarę konieczności. 

Komunikacja głosowa i tekstowa

Moduł komunikacji pozwala na stałą łączność dyspozytora z kierowcami. Może on się kontaktować za pomocą wiadomości tekstowych lub połączeń głosowych. Każdy ze sposobów komunikacji może być stosowany do całej sieci lub wybranej części.

Urządzenia w pojeździe

Dostarczamy niezbędną infrastrukturę sprzętową potrzebną w pojeździe. Dopasowujemy ją do Twoich potrzeb oferując różnego rodzaju komputery pokładowe ekrany, tablice, czy też urządzenia do poboru opłat i walidacji biletów.

Informacja pasażerska

Wykorzystanie komputera pokładowego Trapeze pozwala na kompleksowe zarządzanie urządzeniami w pojeździe oraz łączność z systemem dyspozytorskim.

 

Integracja z systemami i urządzeniami

Dzięki naszym otwartym interfejsom jak i własnemu zespołowi programistów i testerów w łatwością możemy integrować się innymi podsystemami dostarczanymi przez naszych partnerów. Przykładem mogą być systemy do tworzenia rozkładów jazdy, wyświetlacze w pojazdach czy też tablice przystankowe etc.

Model współpracy

Współpraca w zakresie dostawy oprogramowania może odbywać się w oparciu o zakup licencji bezterminowej wraz ze świadczeniem gwarancyjnym, jak i w modelu SaaS, w którym oprogramowanie udostępniane jest czasowo. Jesteśmy otwarci na wszelkie modele współpracy, które pomogą obu stronom zmieniać transport publiczny na lepsze.

Doradztwo

Zbierane latami doświadczenie pozwala nam również na świadczenie usługi doradztwa w zakresie doboru i optymalizacji rozwiązań. Chętnie zapoznamy się z obecnie użytkowanymi systemami, podpowiemy jak można optymalniej rozwiązać pewne kwestie.

Utrzymanie i rozwój

Wszelkie systemy są przez nas wspierane i rozwijane wraz z potrzebami naszych klientów. W przypadku posiadania naszych systemów, po okresie gwarancji przedstawiamy propozycję utrzymania systemu w różnych opcjach. Rozwój systemów opieramy o zgłaszane potrzeby, które odpowiadają bezpośrednim wyzwaniom przed którymi stają użytkownicy.

Umów spotkanie online

Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Dzięki kalendarzowi możesz umówić spotkanie online za pomocą kilku kliknięć.

Dowiedz się więcej

Przygotowaliśmy krótkie informację na temat naszych wdrożeń. Możesz dowiedzieć się co zyskali nasi klienci oraz ich pasażerowie.

“Pasażerowie przyzwyczaili się do korzystania z tablic – przychodząc na przystanek wzrok kierują na tablice, a nie na papierowy rozkład jazdy. Jeśli na przystanku nie ma tablicy można zeskanować kod QR (są na wszystkich przystankach) i sprawdzić odjazdy w telefonie.  Dodatkowo jest możliwość podejrzenia lokalizacji autobusu na mapie, a także skorzystania  z wyszukiwarki połączeń”

Jacek Newelski, Kierownik Działu Rozkładów Jazdy i Marketingu, MZK Zielona Góra

Poproś o prezentację rozwiązań Trapeze

Wsparcie i serwis

Skontaktuj się z nami: +48 71 715 83 00

Więcej informacji

O nas
Kariera
Kontakt