Select Page

Here for the Journey

Zmieniamy oblicze transportu publicznego

_dla Pasażera

Korzystaj ze spójnych informacji w każdym momencie podróży. Monitoring bieżącej sytuacji pozwala pasażerom na spokojną podróż, dokonywanie zmian w planie przejazdu, gdy tylko wystąpi jakiekolwiek niespodziewane zdarzenie. 

Poznaj możliwości jakie dają rozwiązania Trapeze w zakresie informacji pasażerskiej na przystanku, w internecie oraz na smartfonie. Sprawdź jak funkcjonuje portal pasażera, planuj podróż, weryfikuj sytuację w trakcie przejazdu, korzystaj z najnowszych technologii prezentowania treści.

Photo of students on a bus
Franchised Bus Services solution banner

_dla Operatora

Skutecznie zarządzaj Twoją flotą każdego dnia. Monitoruj zadania, czasy przejazdu, opóźnienia, ominięte przystanki, zarządzaj informacją i nie tylko. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii będziesz mógł planować, dynamicznie zarządzać zmianami, monitorować obecną sytuację. niezależnie od rodzaju i wielkości posiadanej floty.

Ciągły rozwój systemów Trapeze, zgodny z potrzebami naszych klientów pozwala uzyskanie optymalnych rozwiązań dla niemal każdego operatora. 

_dla Organizatora

Tworzenie i zarządzanie transportem publicznym jest niezwykle trudnym zadaniem, niezależnie od wielkości miasta. Dzięki zaawansowanym algorytmom, monitoringu sytuacji online, analizom statystycznym, modułom BI, raportom, możesz w łatwy sposób monitorować, zarządzać, planować rozwój mobilności w Twoim mieście.

Doświadczenie zebrane z największych miast Europy zapewni, że z wykorzystaniem rozwiązań Trapeze w Twojej miejscowości czy aglomeracji transport publiczny będzie funkcjonował na najwyższym poziomie.

trapeze-poland-homepage-banner
Demand Responsive Solution Header

_bez Ograniczeń

Mobilność, to nie tylko transport publiczny. To całościowe spojrzenie na problemy miasta w zakresie przemieszczania się mieszkańców. Dzięki wykorzystaniu elastycznych form transportu, możesz w łatwy sposób zarządzać, monitorować, planować transport osób niepełnosprawnych lub z ograniczeniami, integrować transport szkolny czy medyczny obniżając koszty.

Integracja różnych form transportu to przyszłość tworzenia systemów miejskich i aglomeracyjnych. Dowiedz się więcej o możliwościach, które już z sukcesem są wykorzystywane w Skandynawii oraz na zachodzie Europy.

_mobilność Jutra

Tworząc mobilność jutra należy wykorzystywać dotychczasowe doświadczenia oraz rozwiązania, łącząc je z nowymi technologiami. Dzięki najnowszym rozwiązaniom Trapeze możesz sprowadzić do swojego miasta mobilność jutra, już dziś.

Zaawansowane systemy zarządzania transportem publicznym, połączone z elastycznymi formami oraz nowymi technologiami, jak autonomiczne pojazdy mogą już dziś pojawić się w Twoim mieście. Sprawdź jak zbliżyć się do mobilności jutra.

Mobility as a Service (MaaS) solution banner