Poznaj Modaxo: Grupa firm technologicznych skoncentrowanych na transporcie pasażerskim

by Oct 20, 2020News

Dziś miała miejsce oficjalna inauguracja Modaxo. Nowa, globalna organizacja skupiająca firmy z całej Grupy Volaris, które wspólnie skoncentrują się na rozwoju nowych technologii i innowacji w dziedzinie transportu osób i mobilności. Dyrektorem generalnym Modaxo został Bill Delaney.

Ponad dwa tuziny firm, reprezentujących 12 marek, około 2000 pracowników to właśnie Modaxo, które będzie działało w 35 biurach w 21 krajach na całym świecie. Dzisiejsza premiera Modaxo łączy te firmy pod globalnym szyldem. Z wyjątkowym naciskiem oraz pasją będą dostarczać oprogramowanie i technologię poruszające ludzi na całym świecie.

Firmy wchodzące w skład Modaxo zachowują swoje istniejące marki i nadal będą obsługiwać klientów na swoich lokalnych rynkach, stając się jednocześnie częścią większej organizacji – Modaxo. Dzieląc się wiedzą branżową i znajomością rynku, pomogą tworzyć i wprowadzać nowe produkty i usługi.

Wśród firm wchodzących w skład Modaxo znajdują się Binary System, Cittati, Empresa1, Holmedal, Imperial, PLANit, Signature Rail, Systemtechnik, TransTrack Systems, Trapeze Group i TripSpark.

Bill Delaney, prezes zarządu Modaxo ma bogatą historię i doświadczenie w dziedzinie transportu publicznego i służb ratunkowych. Rozpoczął swoją karierę w sektorze rządowym, prowadząc zakrojone na szeroką skalę zamówienia i projekty. Przenosząc się do sektora prywatnego, Delaney prowadził firmy zarówno w modelu rodzinnym jak i private equity. Pracował również w wielu regionach od Azji i Pacyfiku, Indii, Bliskiego Wschodu, Europy, po Afrykę i Amerykę Północną.

Doświadczenie Modaxo, globalna siła przebicia i wyjątkowe ukierunkowanie na transport osób sprawiają, że jest to świetne miejsce dla firm technologicznych, które podzielają naszą wizję efektywnego przemieszczania się ludzi na świecie“, powiedział Bill Delaney, CEO Modaxo. “Modaxo jest dobrze przygotowane do wykorzystania nowych możliwości rozwoju organicznego w zakresie innowacji i poszukiwania komplementarnych przejęć, które bazują na obecnych możliwościach na szybko rozwijającym się rynku mobilności“.

Korzenie Modaxo to ponad 30 lat doświadczenia, wynikające z początku działalności Trapeze Group, wiodącego światowego dostawcy oprogramowania i rozwiązań technologicznych dla transportu osób. Na przestrzeni lat do firmy Trapeze dołączyły dziesiątki firm siostrzanych, koncentrujących się wyłącznie na codziennych potrzebach transportowych obywateli na całym świecie.

Mark Miller, współzałożyciel Trapeze, dyrektor generalny Grupy Volaris i dyrektor operacyjny Constellation Software, powiedział: “Modaxo jest zwieńczeniem tego, co zaczęło się z Trapeze ponad trzy dekady temu. Zespół Modaxo będzie kontynuował naszą misję polegającą na pomaganiu ludziom w przemieszczaniu się po miastach, miasteczkach i regionach w ramach ich codziennego życia“.

O firmie Modaxo Inc.

Modaxo łączy najlepszych i najzdolniejszych ludzi, rozwiązania technologiczne i firmy z całego świata, aby zapewnić nowe możliwości i innowacyjne podejście w dziedzinie transportu osób. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź www.modaxo.com.

Aby uzyskać więcej informacji:

Kim Emmerson
Dyrektor ds. marketingu
+1-416-473-6302
kim.emmerson@modaxo.com

Modaxo