Na Smart City Forum o Future Mobility

by Jun 20, 2022News

W dniach 14-16.06.2022 odbyła się we Wrocławiu czternasta edycja Konferencji Smart City Forum. Trapeze Poland był jednym z partnerów wydarzenia.

O konferencji:

“Smart City Forum jest największym w Polsce kongresem poświęconym funkcjonowaniu i rozwojowi inteligentnych miast. Stanowi odpowiedź na transformację, jaka dokonuje się w skali globalnej, dotyczącą budowy i funkcjonowania miast oraz regionów. Wydarzenie gromadzi decydentów szczebla krajowego, administracji samorządowej oraz znanych ekspertów z branż takich jak: transport, budownictwo, bezpieczeństwo, energetyka, zarządzanie danymi, czy również usług publicznych co sprawia, że Smart City Forum jest zdecydowanie najważniejszą w Polsce inicjatywą poświęconą inteligentnym miastom w takiej skali i z takim zapleczem merytorycznym. Każdorazowo prezentowane są innowacyjne rozwiązania sprawdzające się zarówno w Polsce, jak i np. w Barcelonie, Singapurze czy też Toronto i Londynie.

Smart City Awards:

Warto wspomnieć, iż podczas konferencji wręczono nagrody Smart City Awards. Wśród laureatów znalazło się miasto Gdańsk za pozycję polskiego lidera w zakresie autonomizacji transportu publicznego. Dwukrotnie przeprowadził testy pojazdów autonomicznych. Nagrodę wręczał Wojciech Palczyński, Dyrektor Zarządzający Trapeze Poland. Warto wspomnieć, iż Trapeze Poland uczestniczyło w obu projektach testowych pojazdów autonomicznych w Gdańsku.

Trapeze podczas Smart City Forum:

Przez dwa dni odbyliśmy wiele spotkań, rozmawialiśmy o transporcie publicznym, przyszłości, autonomicznych pojazdach i nie tylko. W imieniu Trapeze Poland podczas części konferencyjnej wystąpił Mikołaj Kwiatkowski, Starszy specjalista ds. sprzedaży i marketingu. Prezentacja na temat przyszłości transportu publicznego, wraz z obecnym statusem spotkała się z dużym zainteresowaniem.

Zdjęcia pochodzą ze strony organizatora wydarzenia.

Relacja:

easy-mile-buses
easy-mile-buses
easy-mile-buses
easy-mile-buses