Kongres Transportu Publicznego i Technologii Miejskich – Warszawa Centrum Nauki Kopernik

by May 30, 2023News

To już kolejny rok, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu organizowanym przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR. Zgromadziło ono setki osób zaangażowanych w funkcjonowanie transportu publicznego. Tegoroczna edycja przyciągnęła znacznie więcej uczestników niż mogliśmy zaobserwować podczas poprzednich lat.

Nasze stoisko stało się miejscem wielu interesujących spotkań i rozmów. Odwiedzili nas zarówno obecni klienci, pragnący być na bieżąco z rozwojem naszych innowacyjnych rozwiązań, w szczególności naszego flagowego produktu – systemu Traveller, jak i potencjalni partnerzy zainteresowani naszą ofertą. Mieliśmy okazję zaprezentować nasze najnowsze rozwiązania oraz odpowiedzieć na pytania odwiedzających.

Uczestnictwo na kongresie nie ograniczyło się jedynie do stoiska – wzięliśmy również udział w sekcji plenarnej.
Artur Wajchert, Head of Sales Poland & EE, poruszył temat “Dobrze poinformowani – Jak ułatwić pasażerowi podróżowanie i poruszanie się w gąszczu sieci transportowej”.

Podczas wystąpienia skupił się na obecnych standardach informacji pasażerskiej w dużych miastach oraz wciąż występujących problemach związanych z brakiem odpowiedniej informacji dla pasażerów. Odwołał się do realnych przykładów, prezentując ciekawe modele wykorzystania informacji pasażerskiej, szczególnie w kontekście centrów przesiadkowych, tak jak to ma miejsce między innymi w Helsinkach, stolicy Finlandii.

Podczas debaty dotyczącej tworzenia funkcjonalnych ekosystemów technologicznych w miastach, mieliśmy również okazję do podzielenia się informacjami na temat rozwoju naszych rozwiązań, który bardzo często jest konsekwencją wieloletniej współpracy z naszymi klientami. Podkreśliliśmy znaczenie uatrakcyjniania transportu publicznego, ułatwiania podróży oraz zachęcania mieszkańców do korzystania z tej formy transportu, niezależnie od wielkości miasta. Najważniejszym czynnikiem jest chęć rozwoju transportu ze strony samorządów, aby zapewnić lepsze warunki podróży dla mieszkańców.

Wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się spotkać podczas tego wydarzenia, dziękujemy za przybycie, ciekawe rozmowy
i liczymy na ich kontynuację. Uczestnictwo w kongresie pozwoliło nam nawiązać nowe kontakty oraz rozwijać istniejące relacje z obecnymi klientami. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia, które umożliwią nam spotkanie się
z Państwem i wymianę doświadczeń. Krótki materiał wideo podsumowujący naszą obecność na tegorocznym Kongresie Transportu Publicznego i Technologii Miejskich poniżej.

Od 4 do 7 czerwca będzie można spotkać się z nami na UITP Global Public transport Summit w Barcelonie. Jest to jedyna w najbliższym czasie okazja, aby zobaczyć tak szeroką gamę rozwiązań technologicznych dla transportu publicznego w jednym miejscu.

Będziemy na Państwa czekać wspólnie z kolegami z innych firm z grupy Modaxo na jednym stoisku 6A202. Po więcej informacji kliknij tutaj.

 

 

easy-mile-buses
easy-mile-buses
easy-mile-buses