Trapeze Poland na UITP Global Public Transport Summit

by Jun 15, 2023News

UITP Global Public Transport Summit, który odbył się w dniach 4-7 czerwca 2023 roku w Barcelonie, był wyjątkowym wydarzeniem. Przyciągnął uwagę branży transportu publicznego z całego świata. Podczas tegorocznej firmy grupy Modaxo, do której należy Trapeze Poland miały okazję zaprezentować swoje innowacyjne rozwiązania zarówno na stoisku, jak również podczas licznych prezentacji. Firmę Trapeze Poland reprezentowali Mariusz Kozłowski – Technical Sales Manager i Artur Wajchert – Head of Sales Poland & EE.

Odwiedzający wydarzenie mogli wziąć udział w 85 sesjach prelekcyjnych oraz wysłuchać aż 300 prezentujących. Goście mogli posłuchać nie tylko o rozwoju technologii w branży transportu publicznego, ale również o bezpieczeństwie infrastruktury w kontekście transportu miejskiego, zaspokajaniu aktualnych potrzeb pasażerów, zmianach klimatycznych wpływających na transport publiczny, finansach i inwestycjach w branży.

Podczas UITP Global Public Transport Summit na naszym stoisku można było poznać technologie oferowane nie tylko przez Trapeze, a również partnerów z grupy Modaxo, takich jak: AEP Ticketing Solutions, Binary System Srl, SYSTEMTECHNIK GmbH, Corethree, Pcentra i TTG Transportation Technology. Zaprezentowaliśmy komponenty systemu dyspozytorskiego LIO, który każdego dnia pomaga organizować działanie transportu wielu klientom na całym świecie. Przeprowadziliśmy również szereg prezentacji innego z systemów do zarządzania flotą pojazdów transportu publicznego – systemu Traveller, który w ostatnich latach cieszy się coraz większym zainteresowaniem, szczególnie ze strony mniejszych ośrodków miejskich i przewoźników.

Jednym z ważniejszych momentów podczas UITP Global Public Transport Summit było specjalne spotkanie zorganizowane przez Modaxo. Śniadanie networkingowe zgromadziło ponad 100 zaproszonych gości, tworząc doskonałe warunki do nawiązywania relacji biznesowych i wymiany wiedzy. To była idealna okazja dla potencjalnych klientów, aby poznać bliżej ofertę firm z grupy Modaxo i zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami.

Kongres nie tylko umożliwił Trapeze Poland spotkania z potencjalnymi klientami, ale także umocnił współpracę
z partnerami z grupy Modaxo. W trakcie wydarzenia zespół Trapeze Poland miał okazję spotkać się i dzielić doświadczeniami z licznymi przedstawicielami firm z grupy. To spotkanie umocniło relacje partnerskie i otworzyło drzwi do dalszej współpracy na rzecz innowacji w dziedzinie transportu publicznego.

UITP Global Public Transport Summit w Barcelonie był nie tylko miejscem wymiany wiedzy, ale także platformą prezentacji najnowszych rozwiązań z branży transportu publicznego. Przedstawiciele firm z grupy Modaxo odegrali kluczową rolę, prezentując swoje często innowacyjne rozwiązania. Spotkały się one z dużą aprobatą i zainteresowaniem odwiedzających. Podczas wydarzenia na naszym stoisku prezentowane były:

 

  • nowoczesne systemy obsługi biletów,
  • system wspierania osób niewidzących i niedowidzących podczas podróży transportem publicznym,
  • rozliczanie wielu operatorów przez jednego organizatora,
  • rozwiązania transportu na żądanie i wiele innych.
easy-mile-buses
easy-mile-buses
easy-mile-buses